Profesjonalny serwis specjalizujący się w marce BMW

Profesjonalny serwis
specjalizujący się w marce BMW

autohelp

Twój samochód jest dla nas najważniejszy, czyli poznaj filozofię naszej firmy

Pasja, rzetelność, wieloletnie doświadczenie - przez pryzmat tych słów budujemy naszą markę tak, aby każdy Klient był zadowolony z naszych usług.

 

BMW Slusarczyk GRUPOWE

Nasza firma to ludzie, bez nich, ich pracy i zaangażowania - nie zyskalibyśmy tak licznego zaufania wśród Klientów. Sukces jest budowany przez wszystkich z równym zaangażowaniem, co można zaobserwować podczas naszej codziennej pracy.

 

Swoją przygodę związaną z przemysłem samochodowym rozpoczęliśmy otwierając hurtownię układów wydechowych. W związku z faktem dużej ilości klientów detalicznych postanowiliśmy otworzyć również niewielki serwis. Klienci już wtedy dostrzegli rzetelne podejście do naprawy i serwisowania ich pojazdów. Od samego początku najistotniejszy było dla nas zadowolenie Klienta. 

 

Oferujemy wysokie standardy obsługi i jasne zasady prowadzenia procesu naprawy. Klient może liczyć na szczegółową dokumentację techniczną i zdjęciową z każdej naprawy w formie elektronicznej, a także opiekę bezpośrednią nad zleceniem dedykowanego doradcy serwisowego, którego zadaniem jest odpowiedzieć na każdą wątpliwość jak i pytanie Klienta w czasie naprawy jak i po jej zakończeniu. Nie uznajemy napraw prowizorycznych lub też  tymczasowych. 

 

Jesteśmy dla Klientów, którzy szukają mechanika “na zawsze” - rzetelnego, godnego zaufania. Zawsze stawiamy na jakość, tym samym skupiając się na kliencie i jego potrzebach.

 

Zostaw numer oddzwonimy!

Your callback has been sent sucessfully