Profesjonalny serwis specjalizujący się w marce BMW - Fabryczna jakość w uczciwej cenie
Dzisiaj (sobota) nieczynne

Black Friday

BLACK FRIDAY w naszym serwisie czas zacząć:)

Zapisz się na usługę dynamicznej wymiany oleju w samochodzie z automatyczną skrzynią biegów i odbierz EKSTRA rabat 25% na jej wykonanie! Takiej oferty specjalnej jeszcze u nas nie było i długo nie będzie, więc łap okazję :)

Termin realizacji usługi możemy ustalić maksymalnie do 31.03.2020 roku, a począwszy od 02.01.2020 r.,  także nie musisz się śpieszyć z wykonaniem usługi.:)

Jeśli jesteś zainteresowany/a skontaktuj się z nami telefonicznie: 14 626 10 26 , za pośrednictwem wiadomości prywatnej na FB oraz poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie: www.bmw-slusarczyk.pl. Pamiętaj o podaniu niezbędnych do wyceny danych: numer nadwozia (VIN).

 

Regulamin promocji:

REGULAMIN PROMOCJI  „BLACK FRIDAY”

1. Organizatorem promocji jest F.H.U. "Ślusarczyk" Jakub Ślusarczyk, z siedzibą ul. Do Huty 31, 33-100 Tarnów NIP 8731215191.

2. Promocja trwa od dnia 29.11.2019r. do dnia 01.12.2019r.

3. Promocja skierowana jest do obecnych i nowych Klientów organizatora, posiadających samochody marki BMW i decydujących się skorzystać z niniejszej promocji wyłącznie w tych samochodach, zwanych dalej Uczestnikami.

4. Promocja polega na możliwości skorzystania rabatu 25% na usługę: dynamiczna wymiana oleju dla samochodów z automatyczną skrzynią biegów.

5. Promocja nie obejmuje zakupu niezbędnych materiałów do wykonania usługi. Organizator zanim wykona usługę ma obowiązek  poinformować Uczestnika o przewidywanych  kosztach związanych z ich zakupem.

6. Żeby skorzystać z promocji należy w dniach od 29.11.2019r. do 01.12.2019r. zapisać się na wykonanie usługi dynamicznej wymiany oleju w samochodach marki BMW z automatyczną skrzynią biegu.

7. Termin wykonania usługi zostanie ustalony z organizatorem w czasie od 2.01.2020 do 31.03.2020 r.

8. Aby skorzystać z promocji należy:

  • Napisać do organizatora w wiadomości prywatnej na profilu facebook: https://www.facebook.com/bmwslusarczyk/
  • Wypełnić formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie internetowej https://bmw-slusarczyk.pl/kontakt, wpisując w treści „ Chcę skorzystać z promocji Black friday i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
  • Skontaktować się z organizatorem telefonicznie, pod numerem 14 626 10 26

9. Z promocji każdy z Uczestników może skorzystać tylko jeden raz. Promocja nie łączy się z innymi promocjami.

10. W promocji mogą wziąć udział wszystkie osoby fizyczne mające pełną zdolność do czynności prawnych.

11. Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych na cele skorzystania z promocji zgodnie z polityką prywatności dostępną na stronie Organizatora https://slusarczyk-auto.pl/start/polityka-prywatnosci lub w siedzibie Firmy.

12. W kwestiach nieuregulowanych w Regulaminie mają zastosowanie przepisy kodeksu cywilnego oraz innych powszechnie obowiązujących przepisów prawa.

Regulamin wchodzi w życie z dniem 29.11.2019 r.  

17.  Niniejszy regulamin dostępny jest na stronie internetowej www.slusarczyk-auto.pl oraz w siedzibie firmy F.H.U Ślusarczyk.

18. Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w niniejszym Regulaminie, w każdym czasie bez podania przyczyny. Zmiany w Regulaminie nie mogą jednak naruszać praw nabytych przez Uczestników.