Profesjonalny serwis specjalizujący się w marce BMW

Profesjonalny serwis
specjalizujący się w marce BMW

autohelp

ROZRZĄD BMW N47

Zapraszam na wymianę rozrządu w silnikach BMW N47: E60, E61, E87, E90, E91, E92, F30, F31, F10, F11, E87 i WSZYSTKIE INNE Z TYM MOTOREM w promocyjnej cenie 2780 zł brutto (regularna cena 4600 zł). 

 

Promocja obowiązuje tylko do końca lutego 2021!

 

UMÓW SIĘ JUŻ DZIŚ!! 

 

Wartość wymiany rozrządu w BMW z napędem na tylną oś (automat lub manual) wynosi 4600 2780 zł (WERSJA X DRIVE - wycena indywidualna). W cenie kompletny rozrząd marki DAYCO, uszczelki/simering zamiennik, filtr oleju marki Knecht, olej 5w30 Motul. Podana cena jest ceną brutto, wystawiamy fakturę vat udzielamy gwarancje 60 tys km lub 2 lata. Przykładamy ogromną wagę do estetyki naszej pracy. 

Przy każdorazowym przyjęciu auta do serwisu na wymianę rozrządu wykonujemy odczyt kodów usterek ISTA (oryginalne urządzenia i oprogramowanie BMW). Możliwe jest również wykonanie testów związanych z DPF czy układem wtryskowym. WYMIANA NAPĘDU ROZRZĄDU JEST UDOKOMENTOWANA W HISTORII SERWISOWEJ POJAZDU W BAZIE BMW. Jeżeli w trakcie prac okazuje się, że trzeba wymienić jakąś część związaną z obszarem prac, np. sprzęgło itp, to Klient nie płaci za wymianę danej części tylko za elementy zakwalifikowane do wymiany po wcześniejszym ustaleniu zakresu prac i akceptacji kosztorysu. Na wymieniane części proponujemy atrakcyjne ceny. Czas potrzebny na wymianę rozrządu to od 2-do 3 dni roboczych.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, na czas wizyty oferujemy samochód zastępczy w preferencyjnych cenach. Do Waszej dyspozycji mamy BMW F30 w cenie 179 69 zł i VW Golfa 7 w cenie 139 59 zł.


Wymieniam rozrządy w każdym samochodzie marki BMW, nasze ceny są atrakcyjne, a usługa wykonana jest na najwyższym poziomie. Dlatego, jeśli masz inny model silnika zapraszamy do kontaktu. Dokonamy indywidualnej wyceny.


Planując wizytę związaną z rozrządem warto skorzystać z usług związanych z profilaktyką:

Zostaw numer oddzwonimy!

Your callback has been sent sucessfully