Profesjonalny serwis
specjalizujący się w marce BMW

Profesjonalny serwis specjalizujący się w marce BMW

tel: +48 14 888 77 11 | Napisz do nas

autohelp

Promocja " Oddychaj bezpiecznie"

Już teraz, jeśli zdecydujesz się na serwis klimatyzacji PREMIUM  w cenie od 395 zł, a otrzymasz usługę mycia samochodu w prezencie! (usługa mycia kompletnego)!

promos

Usługa mycia kompletnego pojazdu o wartości 90 - 120 zł (zależnie od wielkości pojazdu) zawiera:

 • Mycie szamponem z użyciem wiader z separatorami zanieczyszczeń
 • Aktywną pianę
 • Suszenie karoserii przy użyciu sprężonego powietrza oraz ręczników z mikrofibry
 • Odurzanie wnętrza
 • Czyszczenie dywaników
 • Pielęgnację uszczelek
 • Mycie szyb zewnętrznych i wewnętrznych
 • Aplikację zapachu
 • Czyszczenie kokpitu i plastików wewnątrz wraz z aplikacją dressingu
 • Konserwację opon
 • Aplikację Quick Detailera

Promocja dotyczy serwisu klimatyzacji premium, obejmującegosprawdzenie poprawności działania klimatyzacji, wymianę czynnika oraz oleju w układzie klimatyzacji, osuszenie, dezynfekcję kabiny pasażerskiej (metodą ozonowania) oraz dezynfekcję parownika (poprzez fizyczne umycie).

Koszt pakietu wynosi  395 zł dla samochodów wyposażonych w czynnik R134A oraz 549 zł dla pojazdów wyposażonych w czynnik R1234YF. W obu przypadkach (filtr kabinowy oraz czynnik wykorzystany do prawidłowego wykonania usługi płatne są osobno).

Z promocji można skorzystać od 24.09 do 15.10.2019. Wystarczy zapisać się w czasie trwania promocji na serwis klimatyzacji. Terminy zapisów na wykonanie usługi - 30.12.2019.

Aby skorzystać z promocji wybierz jedną z form zgłoszenia:

 1. napisz do nas w wiadomości prywatnej,lub
 2. skontaktuj się z nami telefonicznie, pod numerem: 14 626 10 26, lub
 3. wypełnij formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie internetowej https://bmw-slusarczyk.pl/kontakt wpisując w treści „ Chcę skorzystać z promocji Oddychaj bezpiecznie i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu skorzystania z promocji.

Regulamin promocji:

Regulamin promocji " Oddychaj bezpiecznie"

1. Organizatorem promocji jest F.H.U. "Ślusarczyk" Jakub Ślusarczyk, z siedzibą ul. Do Huty 31, 33-100 Tarnów NIP 8731215191.

2. Promocja trwa od dnia 24.09.2019r. do dnia 15.10.2019r. włącznie w godzinach otwarcia firmy.

3. Promocja skierowana jest do obecnych i nowych Klientów organizatora, posiadających samochody marki BMW i decydujących się skorzystać z niniejszej promocji wyłącznie w tych samochodach, zwanych dalej Uczestnikami.

4. Promocja polega na możliwości skorzystania z pakietu obsługa klimatyzacji „premium” wraz z usługą myjni w cenie pakietu przy czym usługę myjni, Uczestnik otrzymuje bezpłatnie.

5. Pakiet „obsługa klimatyzacji premium” zawiera: sprawdzenie poprawności działania klimatyzacji, wymianę czynnika oraz oleju w układzie klimatyzacji, osuszenie, dezynfekcję kabiny pasażerskiej (metodą ozonowania) oraz dezynfekcję parownika (poprzez fizyczne umycie).  Koszt pakietu wynosi  395 zł dla samochodów wyposażonych w czynnik R134A oraz 549 zł dla pojazdów wyposażonych w czynnik R1234YF. W obu przypadkach (filtr kabinowy oraz czynnik wykorzystany do prawidłowego wykonania usługi płatne są osobno).

6. Usługa mycia pojazdu w pakiecie kosztuje 100 zł. Zgodnie z warunkami promocji klient nie ponosi kosztów związanych z myciem pojazdu, gdyż otrzymuje ją bezpłatnie przy zakupie pakietu klimatyzacji premium.

7. Usługa mycia kompletnego pojazdu o wartości 90 - 120 zł (zależnie od wielkości pojazdu) zawiera:

•         Mycie szamponem z użyciem wiader z separatorami zanieczyszczeń

•         Aktywną pianę

•         Suszenie karoserii przy użyciu sprężonego powietrza oraz ręczników z mikrofibry

•         Odurzanie wnętrza

•         Czyszczenie dywaników

•         Pielęgnację uszczelek

•         Mycie szyb zewnętrznych i wewnętrznych

•         Aplikację zapachu

•         Czyszczenie kokpitu i plastików wewnątrz wraz z aplikacją dressingu

•         Konserwację opon

•         Aplikację Quick Detailera

8. Usługa mycia pojazdu została opisana na stronie organizatora pod linkiem: https://slusarczyk-auto.pl/oferta/myjnia-reczna.

9. Promocja nie obejmuje zakupu niezbędnych materiałów do wykonania usługi. Organizator zanim wykona usługę ma obowiązek  poinformować Uczestnika o przewidywanych  kosztach związanych z ich zakupem.

10. Żeby skorzystać z promocji należy w dniach od 24.09.2019r. do 15.10.2019r. zapisać się na serwis klimatyzacji premium zgodnie z poniższymi wytycznymi, przy czym termin zaproponowanego przez Uczestnika zapisu nie może być późniejszy niż do 31 grudnia 2019 roku włącznie.

11. Aby skorzystać z promocji należy:

12. Jeśli okaże się, że Organizator z przyczyn od niego zależnych nie może zaproponować Uczestnikowi terminu do dnia 31.12.2019r., może On zaproponować Uczestnikowi  inny termin, w roku 2020.

13. Z promocji każdy z Uczestników może skorzystać tylko jeden raz. Promocja nie łączy się z innymi promocjami.

14. W promocji mogą wziąć udział wszystkie osoby fizyczne mające pełną zdolność do czynności prawnych.

15. Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych na cele skorzystania z promocji zgodnie z polityką prywatności dostępną na stronie Organizatora https://slusarczyk-auto.pl/start/polityka-prywatnosci lub w siedzibie Firmy.

16. W kwestiach nieuregulowanych w Regulaminie mają zastosowanie przepisy kodeksu cywilnego oraz innych powszechnie obowiązujących przepisów prawa.

Regulamin wchodzi w życie z dniem 24.09.2019 r.  

17.  Niniejszy regulamin dostępny jest na stronie internetowej www.slusarczyk-auto.pl oraz w siedzibie firmy F.H.U Ślusarczyk.

18. Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w niniejszym Regulaminie, w każdym czasie bez podania przyczyny. Zmiany w Regulaminie nie mogą jednak naruszać praw nabytych przez Uczestników.

Zostaw numer oddzwonimy!

Dziękujemy za kontakt. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.