Profesjonalny serwis
specjalizujący się w marce BMW

Profesjonalny serwis specjalizujący się w marce BMW

tel: +48 14 888 77 11 | Napisz do nas

autohelp

O nas

Firma Ślusarczyk Auto działa na rynku od 2000 roku. Serwisowanie samochodów BMW jest nasza pasją. Wiemy o nich niemal wszystko. Naszą pasję przekazujemy Klientom i dążymy do tego, aby odwiedzali nas z przyjemnością. Wychodząc na przeciw rosnącym oczekiwaniom naszych Gości, nieustannie poszerzamy ofertę usług, inwestujemy w specjalistyczny sprzęt i szkolimy personel. Dzięki temu jesteśmy w stanie obsłużyć samochód od A do Z. Marka BMW nie ma dla nas tajemnic. Ten sposób działania skłania Klientów z całego kraju do wizyt u nas. Rozwój firmy został doceniony również przez koncern BMW - zaowocował przystąpieniem do programu "Partnerstwo dla jakości".

Wiedza i znajomość rynku pozwala oferować naszym Klientom optymalne rozwiązania: oryginalne części oraz zamienniki najwyższej jakości. Wiemy w jakiej sytuacji możemy zastosować część alternatywną, a kiedy konieczne jest użycie oryginału. Dzięki temu nasi Klienci mogą utrzymać koszty obsługi na rozsądnym poziomie.

Jesteśmy Autoryzowanym Centrum Hamulcowym ATE, marki specjalizującej się w projektowaniu i produkcji układów bezpieczeństwa. Jej produkty można znaleźć w większości samochodów poruszających się po europejskich drogach. Nadanie certyfikatu przez ATE potwierdza, że w naszej firmie układy hamulcowe obsługiwane są na najwyższym poziomie, zgodnie z wytycznymi producenta samochodu.

 

 

Zostaw numer oddzwonimy!

Dziękujemy za kontakt. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.