Profesjonalny serwis specjalizujący się w marce BMW
Dzisiaj (niedziela) nieczynne

O nas

Firma Ślusarczyk Auto działa na rynku od 2000 roku. Serwisowanie samochodów BMW jest nasza pasją. Wiemy o nich niemal wszystko. Naszą pasję przekazujemy Klientom. Dążymy do tego by odwiedzali nas z przyjemnością. By zaspokoić rosnące oczekiwania naszych Gości, nieustannie poszerzamy ofertę usług, inwestujemy w sprzęt i szkolimy personel. Dzięki temu jesteśmy w stanie obsłużyć samochód od A do Z. BMW nie mają dla nas tajemnic. Ten sposób działania, skłania do wizyty u nas Klientów z całego kraju. Rozwój firmy został doceniony również przez koncern BMW - zaowocował przystąpieniem do programu "Partnerstwo dla jakości".

Wiedza i znajomość rynku pozwala oferować naszym Klientom optymalne rozwiązania: oryginalne części oraz zamienniki najwyższej jakości. My wiemy w jakiej sytuacji możemy zastosować część alternatywną, a kiedy musi być użyty oryginał. Dzięki temu nasi Klienci mogą utrzymać koszty obsługi na rozsądnym poziomie.

Jesteśmy Centrum Hamulcowym ATE, marki specjalizującej się w projektowaniu i produkcji układów bezpieczeństwa. Jej produkty można znaleźć w większości samochodów poruszających się po europejskich drogach. Nadanie certyfikatu przez ATE, potwierdza że w naszej firmie układy hamulcowe obsługiwane są na najwyższym poziomie, zgodnie z wytycznymi producenta samochodu.