Profesjonalny serwis
specjalizujący się w marce BMW

Profesjonalny serwis specjalizujący się w marce BMW

tel: +48 14 888 77 11 | Napisz do nas

autohelp

Promocja " Opony w Duecie"

Skorzystaj z optymalnego pakietu wymiany opon dla swojego samochodu!
Wybierz pakiet wymiany kpl. Opon wraz z optymalizacją i zapłać za całość od 200 zł! Dodatkowo otrzymasz możliwość skorzystania z hotelu opon na sezon w cenie 19,99 zł!


Dlaczego podajemy Tobie cenę od….200 zł?

To proste: cena wymiany opon i optymalizacji kół może być różna w zależności od rodzaju i rozmiaru felgi. Wycenę poznasz przed umówieniem się na konkretny termin wymiany!

 

Jak skorzystać z promocji?

  • Do dnia 31.10 umów się na możliwość skorzystania z promocji do dnia 30 listopada.
  • Aby umówić się na promocję zadzwoń, napisz do nas na FB (Messenger) lub wypełnij formularz zgłoszeniowy na naszej stronie:https://bmw-slusarczyk.pl/kontakt

 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

  • W pakiecie masz nie tylko wymianę opon, ale także ich optymalizację, która jest bardzo ważna, w szczególności przy zmianie opon z sezonu na sezon oraz wpływa na bezpieczeństwo podróżowania.
  • Jako nieliczni oferujemy usługę optymalizacji kół oraz dzięki wyposażeniu jakie posiadamy mamy niesamowite możliwości sprawdzenia usterek związanych typowo z felgą i oponami.
  • Gwarantujemy wysoką jakość usług w bardzo przystępnej cenie
  • Umawiają się na konkretny termin, na pewno nie będziesz czekał w kolejce!

 

Skorzystaj z naszej oferty już dziś i zapewnij sobie spokojną wymianę opon na sezon zimowy! Nie stój w kolejkach i nie wymieniaj opon na ostatnią chwilę!

 

1. Organizatorem promocji jest F.H.U. "Ślusarczyk" Jakub Ślusarczyk, z siedzibą ul. Do Huty 31, 33-100 Tarnów NIP 8731215191.

2. Promocja trwa od dnia 17.10.2019r. do dnia 31.10.2019r. włącznie w godzinach otwarcia firmy.

3. Promocja skierowana jest do obecnych i nowych Klientów organizatora, zwanych dalej Uczestnikami.

4. Promocja polega na możliwości skorzystania z pakietu wymiana kpl. Opon i optymalizacja opon i otrzymaniu możliwości skorzystania z hotelu opon w cenie 19, 99 zł (Z 40 zł) na sezon.

5. Koszt pakietu uzależniony jest od rodzaju i wielkości felgi i wynosi odpowiednio od 80 zł (wymiana kpl.opon) od 120 zł (optymalizacja kół).

6. Usługa hotelu opon na sezon kosztuje w promocji 19,99 zł. Standardowa cena usługi to 40zł.

7. Promocja nie obejmuje zakupu niezbędnych materiałów do wykonania usługi. Organizator zanim wykona usługę ma obowiązek  poinformować Uczestnika o przewidywanych  kosztach związanych z ich zakupem.

10. Żeby skorzystać z promocji należy w dniach od 17.10.2019r. do 31.10.2019r. zapisać się na wymianę opon i optymalizację zgodnie z poniższymi wytycznymi, przy czym termin zaproponowanego przez Uczestnika zapisu nie może być późniejszy niż do 30 listopada 2019 roku włącznie.

11. Aby skorzystać z promocji należy:

12. Jeśli okaże się, że Organizator z przyczyn od niego zależnych nie może zaproponować Uczestnikowi terminu do dnia 30.11.2019r., może On zaproponować Uczestnikowi  inny termin, w roku 2020.

13. Z promocji każdy z Uczestników może skorzystać tylko jeden raz. Promocja nie łączy się z innymi promocjami.

14. W promocji mogą wziąć udział wszystkie osoby fizyczne mające pełną zdolność do czynności prawnych.

15. Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych na cele skorzystania z promocji zgodnie z polityką prywatności dostępną na stronie Organizatora https://slusarczyk-auto.pl/start/polityka-prywatnosci lub w siedzibie Firmy.

16. W kwestiach nieuregulowanych w Regulaminie mają zastosowanie przepisy kodeksu cywilnego oraz innych powszechnie obowiązujących przepisów prawa.

Regulamin wchodzi w życie z dniem 17.10.2019 r.  

17.  Niniejszy regulamin dostępny jest na stronie internetowej www.slusarczyk-auto.pl oraz w siedzibie firmy F.H.U Ślusarczyk.

18. Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w niniejszym Regulaminie, w każdym czasie bez podania przyczyny. Zmiany w Regulaminie nie mogą jednak naruszać praw nabytych przez Uczestników.

Zostaw numer oddzwonimy!

Dziękujemy za kontakt. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.